Kitap Tavsiyesi

yazmansuna

Konu Sayısı: 2
Kitap Tavsiyesi
4 yıl önce
Arkadaşlar bana önerebileceğiniz kişisel gelişim kitapları var mı varsa adlarını yazar mısınız ? Bu dönem bu alanda kitap okuyup kendime geliştirmek istiyorum :) Kişisel gelişim üzerine kitaplar kişiye huzur veriyor benimde huzura ihtiyacım var :)
Hayalist1

Konu Sayısı: 7
4 yıl önce
Asıl huzur yazmakta :)
daltonlarinjoe

Konu Sayısı: 0
3 yıl önce
Merhaba, üzerinden uzun zaman geçmiş ancak daha sonra ilgilenecek olan olursa Arthur Schopenhauer'in Yaşam Bilgeliği Üzerine Aforizmalar adlı kitabını önerebilirim. Modern Kişisel Gelişim kitaplarının da babası sayılabilecek bir kitap bu. Tabi ki bunu okurken dikkate alınması gereken şey yazar bundan 200 sene önce yaşamış, o yüzden yaşadığı toplum standartlarını göz önüne getirmek gerekiyor. Bu yüzden kitabı okurken cinsiyetçi, ırkçı yaklaşımlar görebilirsiniz. Bunlar dönemin toplumsal yapısıyla, zihniyetiyle alakalı şeyler ancak kitabı kalitesiz kılmıyor. Kötü yanları bir yana bırakıldığında yaşam, mutluluk, yalnızlık, bilgelik vs. konular üzerine aslında herkesin hemfikir olabileceği genelgeçer görüşler sunuyor. Bu yüzden bir göz atmanızı tavsiye ederim.
Ayşenur T.

Konu Sayısı: 1
2 yıl önce
Normal Değilim Normalden Daha İyiyim.. Hayatımda okuduğum en iyi kişisel gelişim kitabıdır kendisi. Şiddetle tavsiye ediyorum :) Eğer daha farklı tarzda ya da türde kitap önerileri vs. isterseniz bookstagram hesabıma bakabilirsiniz :) Instagram: @bookfirstcoffee 
matriyarka

Konu Sayısı: 0
9 ay önce
Merhabalar,
Alişan Kapaklıkaya'nın "Bunları Kimseye Anlatamamıştım" kitabını tavsiye ederim. Samimi bir anlatımı var. Kendimizi nasıl sevebileceğimizi, çocukluktan beri kafamıza yerleştirilen "yetersizsin" mesajlarından nasıl kurtulabileceğimizi kendi hayatından örnekler vererek anlatıyor. İletişim problemlerine de değiniyor.

Yanıt Yaz